Revenant Knight v1.0.16 FULL APK

DOWNLOAD Revenant Knight v1.0.16 FULL APK,

zindan, aksiyon aralıksız mücadele oyunları, yapımcılığını 6000Software firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı kahraman ile bulunduğunuz bölümde karşınıza çıkan tüm yaratıkları yok etmek ve mezar taşını korumaya çalışmaktır.

- Advertisement -

Bitmek bilmeyen yaratık akınları, sahip olduğunuz özel yetenekler, güçlü bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor. 

Revenant Knight v1.0.16 sürümünde kılıç / kalkan sistemi ve yeni silahlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Revenant Knight Play Store’da 5.69TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Revenant Knight v1.0.16 FULL APK DOWNLOAD

Revenant Knight v1.0.16 FULL APK KURULUMU

Revenant Knight v1.0.16 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar