Riptide GP Renegade v1.2.1 PARA HİLELİ APK

Riptide GP Renegade v1.2.1 PARA HİLELİ APK, DOWNLOAD, APK İNDİR su sporlarını ve yarış oyunlarını seviyorsanız yapımcılığını Vector Unit firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız jet ski ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Riptide GP Renegade içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, yüksek yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz jet ski satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Güçlü rakipler, hızlı su motorları, bitmek bilmeyen yollar ve dahası sizleri bekliyor. Riptide GP Renegade v1.2.1 sürümünde yeni araç eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Riptide GP Renegade Play Store’da 8.99TL’dir 4.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

Zırhlı sürücülerin büyük şelalelerde ölüme meydan okuyan gösteriler yaptığı, şehrin su yollarında polisleri atlattıkları ve kabaran dalgalar arasında son derece tehlikeli hızlarda gaza bastıkları yerde yasa dışı su jeti yarışının geleceğini deneyimle.

Sen bir su jeti yarışçısısın, hapsedilmiş ve Riptide GP liginden atılmışsın ve şehrin su yolları, sular altında kalmış harabeleri ve çalkalanan fabrika makineleri arasında adını ve itibarını geri kazanma çabasıyla yasa dışı olarak yarışmaya zorlanmışsın. Patronları tek tek al aşağı edip kendi ekibini kurdukça, yeni araçların, oynanabilir karakterlerin ve özelleştirme özelliklerinin kilidini açmak için tekli oyuncu kariyerinde oyna.

Daha sonra yeteneklerini alarak çevrim içi ortama gir ve dünya çapında 8 oyunculu çevrim içi karşılaşmalarda rakiplerinle savaştığın en büyük teste katıl. Liderlik sıralamasında üstünlük için hayalet yarış mücadele modunda arkadaşlarına meydan oku. Hatta kendi cihazında bölünmüş ekranda 4 oyuncuya kadar da oynayabilirsin!

Kestirme yollar, sırlar ve interaktif engellerle donatılmış heyecan fırtınası yaratan yarış parkurlarıyla öne çıkan Riptide GP: Renegade, yeni bir jenerasyon için aksiyonlu su yarışı video oyunudur.

• • ÖZELLİKLER

• Heyecan Verici Ortamlar – yüzen fabrika platformlarında yakıp yık, kasırga gücündeki dalgalara göğüs ger ve savaşın ortasında bir askeri üsse sız. Her yarış parkuru interaktif bir dizi parça, dinamik engeller ve gizli kısayollarla donatılmıştır.

• Derin Kariyer Modu – Yer altı su jeti yarışı turnuvasının en tepesine ulaşmak için çeşitli yarışlar ve patron savaşlarıyla kendi yolunda mücadele et. Su jetini yükseltmek ve kişiselleştirmek, yeni hünerlerin kilidini kaldırmak ve sürüş performansını artırmak için nakit ve deneyim kazan.

• Çevrim İçi Çoklu Oyuncu – Dünyanın her yerinden en iyi oyunculara karşı heyecan verici 8 oyunculu karşılaşmalarda çevrim içi mücadele et.

Bölünmüş Ekranlı Çoklu Oyuncu – Kendi cihazında bölünmüş ekranlı çoklu oyunculu turnuvalarda arkadaşlarına meydan oku. Tek bir cihazda 4 oyuncuya kadar birlikte oyna! (Ekstra oyun tablası kontrol fonksiyonları gerekli.)

• Mücadele Modu – Liderlik sıralamasının kontrolünü eline al ve arkadaşlarının en iyi performanslarının hayalet kayıtlarına karşı yeteneklerini test et.

• Dönüşen Araçlar – Onları sürerken dönüşen aşırı derecede hızlı su jetleriyle dolu bir garaj topla ve yükselt. Yükseltmek için para kazan ve her birini kendine göre özelleştir.

• Son Teknoloji Su Yarışı – Riptide GP: Renegade dinamik su yarışını, nefes kesen su fiziği, fantastik su sıçraması efektleri ve daha bir çok şeyle yeni bir heyecan seviyesine taşır! Her yarış farklıdır çünkü üzerinde yarıştığın yüzey her zaman değişir.

• Google Play Oyunlar Etkinleştirildi – Arkadaşlarınla liderlik sıralamasında rekabet et ve zorlu başarıların kilidini kaldır ve bulut veri eşitlemesiyle oyununun bir cihazdan diğerine aktarılmasını sağla.

Roketle güçlendirilmiş hidro jetler ile geleceğin dünyasının su yollarında yarış!

Google Play Bağlantısı

[/toggle]
[/toggles]

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Riptide GP Renegade v1.2.1 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD
(HİLELİ) Riptide GP Renegade v1.2.1 MOD APK İNDİR – 92MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK Yandex Disk

(HİLESİZ) Riptide GP Renegade v1.2.1 FULL APK İNDİR – 92MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

Riptide GP Renegade v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Riptide GP Renegade 1.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar