Risk Global Domination v1.24.66.477 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Risk Global Domination v1.24.66.477 PARA HİLELİ APK

strateji ve savaş oyunları, yapımcılığını SMG Studio ve Hasbro stüdyolarının ortaklaşa üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız general ve sahip olduğunuz topraklar ile rakiplerinize karşı savaşmak, topraklarını işgal edip genişlemeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

RISK: Global Domination MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • gerçek parayla satılan tüm harita paketlerini kullanıma açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar oynayıp, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Farklı oyun modları, dünyanın dört bir yanından oyuncular, zorlu seçimler ve dahası sizleri bekliyor. 

Risk Global Domination v1.24.66.477 sürümünde oyun içi görünümler değiştirilmiş olup, onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Risk Global Domination Play Store’da 90.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Risk Global Domination v1.24.66.477 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Risk Global Domination v1.24.66.477 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Risk Global Domination v1.24.66.477 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Risk Global Domination 1.24.66.477 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Risk Global Domination 1.24.66.477 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterler kullanıma açıktır.

Risk Global Domination 1.24.66.477 hile apk : oyun içindeki tüm ücretli özellikler kullanıma açıktır premium üye olarak başlarsınız.

NOT : multiplayer yani çok oyunculu savaşlara girerken bazen hata verebilir, hileye karşı alınan bir önlem olabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar