Robot Warfare Online v0.2.2260 APK MOD – MERMİ HİLELİ

DOWNLOAD Robot Warfare: Mech battle v0.2.2260 MERMİ HİLELİ APK,

teknolojik ekipmanların ve robotların savaşları, yapımcılığını Azur Interactive Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robot ile bulunduğunuz savaşa alanı içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. 

- Advertisement -

ROBOT WARFARE ONLINE MOD APK yani

  • sınırsız mermi hileli

olarak sunuyorum bu sayede düşman takıma karşı daima üstün olabilir, aralıksız ateş edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı modellerde robotlar, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Robot Warfare Online v0.2.2260 sürümünde yeni harita eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Robot Warfare Online Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Robot Warfare Online v0.2.2260 APK MOD – MERMİ HİLELİ DOWNLOAD

Robot Warfare Online v0.2.2260 APK MOD – MERMİ HİLELİ KURULUMU

Robot Warfare Online v0.2.2260 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Robot Warfare Online 0.2.2260 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar