Rocket Royale v1.243 PARA HİLELİ MOD APK MEGA HİLELİ

Rocket Royale v1.243 PARA HİLELİ MOD APK MEGA HİLELİ, FPS ve hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını OneTonGames stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita üzerinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Rocket Royale içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm silah ve özellik paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, geniş çatışma ortamı, farklı modellerde silahlar, Fortnite benzeri inşa sistemi ve dahası sizleri bekliyor. Rocket Royale v1.243 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Rocket Royale Play Store’da 28.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

savaş royale oyunların yeni bölüm burada!

Roket Royale eylem ölmekte dünyada geçiyor online savaş royale tetikçi. İnsanlar umutsuzca hayatları için mücadele. Ama sadece tek sağ … Ne bir dakika! Roket yılında Royale herkes mahkumdur! Herkes hayatta kalmak için gerçek bir şans var! dişlileri toplayın ve bu yeri terk etmek bir roket inşa. Veya en zor yolu seçmek ve savaş meydanlarında tek kurtulan olun! Roket Royale işçiliği ve bina çevrenizdeki kapakları ile taktik bir sürü sağlar! Yaratıcı olun, akıllı hareket ve sanal savaş alanında büyük yıkıma olun! Becerilerinizi artırmak ve savaş royale kralı ol!

Zafer için kendi yolunu kurmak! , Yağma ateş, kaynak ve zanaat kapakları toplamak! cephanelik olarak 20’den fazla silah ve her silah kendi nadir, parametreleri ilke ve ekleri var! her silahı Yükseltme ve oynamaya kendi tarzını iş dışarı! Hayatta kalma kendi kurallarını olun! İyi şanslar!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Rocket Royale v1.243 PARA HİLELİ MOD APK MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Rocket Royale v1.243 PARA HİLELİ MOD APK MEGA HİLELİ DOWNLOAD
Rocket Royale v1.243 MOD APK İNDİR – 97MB

Yedek Link UploadBoy

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Rocket Royale KURULUMU

Rocket Royale v1.243 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rocket Royale 1.243 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Rocket Royale 1.243 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır. 

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar