Rogue Agents 0.24 APK MOD – SİLAH / MERMİ HİLELİ

DOWNLOAD Rogue Agents v0.24 PARA HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve kıyasıya silahlı mücadele oyunları, yapımcılığını Midnight Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Rogue Agents MOD APK yani

  • sınırsız mermi hileli
  • tüm silahların kilidi açık hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Zorlu ortamlar, farklı modellerde silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. 

Rogue Agents v0.24 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Rogue Agents Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Rogue Agents 0.24 APK MOD – SİLAH ve MERMİ HİLELİ DOWNLOAD

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile içeriğini okuyunuz.

Rogue Agents 0.24 APK MOD – SİLAH ve MERMİ HİLELİ KURULUMU

Rogue Agents v0.24 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rogue Agents 0.24 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz daima artar.

Rogue Agents 0.24 silah hile apk : tüm silahların kilidi açıktır, seviye beklemezsiniz, tüm silahları kullanabilmek için oyunda hesap oluşturmanız gereklidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar