RollerCoaster Tycoon Classic v1.0.0.1903060 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD RollerCoaster Tycoon Classic v1.0.0.1903060 PARA HİLELİ APK, lunapark yönetim ve işletme oyunları yapımcılığını Atari, Inc. firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine lunapark kurmak en iyi şekilde yönetmek ve para kazanmaya çalışmaktır. 

RollerCoaster Tycoon Classic MOD APK sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm bölümlerin kilidi açık, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz gibi lunaparkı inşa edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca lunapark aracı, müşterileriniz ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

RollerCoaster Tycoon Classic v1.0.0.1903060 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

RollerCoaster Tycoon Classic Play Store’da 38.99TL’dir 7.500’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


RollerCoaster Tycoon Classic v1.0.0.1903060 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK – Orjinal

RollerCoaster Tycoon Classic v1.0.0.1903060 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

RollerCoaster Tycoon Classic v1.0.0.1903060 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.atari.mobile.rctc” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

RollerCoaster Tycoon Classic v1.0.0.1903060 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

RollerCoaster Tycoon Classic 1.0.0.1903060 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız eksi (-) değerlere düşer.

RollerCoaster Tycoon Classic 1.0.0.1903060 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm senaryoların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar