ROME Total War v1.10.1RC1 FULL APK MOD

DOWNLOAD ROME Total War v1.10.1RC1 FULL APK, strateji, savaş ve tarih yapımcılığını Feral Interactive firmasının üstlendiği dünya oyun platformu için önemli oyunlardan birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ve askeri birlikler ile bulunduğunuz haritalar üzerinde rakip devletlere karşı mücadele etmek, sahip olduğunuz toprakları korumak ve daha geniş bir alana hakim olmaya çalışmaktır.

- Advertisement -

Uzun süren savaşlar, gerçek tarihten alınan olaylar, farklı askeri birlikler, özel oyun modları ve dahası sizleri bekliyor.

Ordunuzu kurun, topraklarınıza sahip çıkın ve diğer devletleri yıkın… 

ROME: Total War v1.10.1RC1-android sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

ROME: Total War Play Store’da 67.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

ROME Total War v1.10.1RC1 FULL APK MOD DOWNLOAD

UYARI : OYUNU LİSANS HATASI ALMADAN SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE OYNAMAK İÇİN KURULUM KISMINDAKİ AÇIKLAMAYI OKUYUP, UYGULAYIN.


UYARI : SD DATA dosyasını indirirken bilgisayar kullanmanızı öneririm, birçok cihaz büyük boyutlu dosyaları indiremez ve indirme yarıda kalır.
ROME Total War v1.10RC12 FULL APK KURULUMU

ROME Total War v1.10RC12 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.feralinteractive.rometw” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ROME Total War v1.10RC12 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ROME Total War FULL APK : oyuna ilk girişinizde internet bağlantınız açık olsun, uyarı verecektir onay verin ardından oyun kapanacaktır, internet bağlantınızı kapatıp tekrar oyunu açın ve bundan sonraki tüm oyuna girişlerinizde internet bağlantınız kapalı olsun aksi halde açılmaz.

UYARI : Oynamak için iyi bir telefona ihtiyacınız vardır, aksi halde apk dosyası kurulmaz veya oyun açılmaz OnePlus 3T, OnePlus 5T, OnePlus 6 sorunsuz oynayabiliyorum.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar