ROSA v2.2.6 – Zarif Bir Restoran WordPress Teması

ROSA v2.2.6 – Zarif Bir Restoran WordPress Teması WordPress Eğlence Restoranları Restoranlar ve Kafeler Son Güncelleme 26 Nisan 17 | ROSA v2.2.6 Null24’de Ücretsiz İndirin

ROSA v2.2.6 - An Exquisite Restaurant WordPress Tema İndirin
ROSA v2.2.6 – An Exquisite Restaurant WordPress Tema İndirin

- Advertisement -

ROSA v2.2.6 , restoranın ve diğer mutfak sahiplerinin insanın sevdiği ve hatırladığı bir deneyimi şekillendirmesine yardımcı olmak için cazip bir WordPress teması oluşturmaktadır. Belirli bir cesur ihtiyaç ve tercihlere göre terzi ile kendi haline getirmek için yeterli özgürlük verir.

ROSA v2.2.6 Özellikleri:

 • Paralaks Kaydırma Deneyim berbat ise iyi bir hikayeyi anlatamayacağınız için çabalarımızı en yumuşak paralel kaydırmaya kadar sürdük . Tereyağı pürüzsüz!Bunu, performans gösterme açısından sunabileceği en iyi tarayıcıların tüm animasyonların kullandığından emin olarak yaptık – hepsi bu tatlı 60 fps’ye ulaşmak için !
 • Güzel Ürünler Menüleri Hepimiz teklifte sahip olduğunuz şeyi bilmemiz gerektiğinden, yemek menüsünüzü hemen oluşturmanıza izin verecek basit bir menü sistemi öngördük .Kısayol ve WordPress düzenleyicisi kullanarak bölümler ve ürün başlıkları, açıklamaları, fiyatları ve daha fazlasını ekleyeceksiniz. Süper basit!
 • Rezervasyon Bütün hikayenizi tutarlı hale getirmek için, bu ekstra yolculuğa çıkmaya ve ünlü OpenTable sistemiyle entegrasyon yapmanıza izin vermek için özel bir kısa kod oluşturmaya karar verdik .Sadece OpenTable restoran kimliğinize ihtiyacınız var ve siz de gitseniz iyi!
 • Her şeyi Satıyoruz (eTicaret) Dışarıdaki tüm gıda tedarikçilerinin sonunda bir şeyler satmak istediği için çevrimiçi olarak neden satmıyorsunuz?ROSA, ünlü WooCommerce eklentisiyle özel tarz entegrasyonu ile gelir; böylece çevrimiçi alışveriş yapabilir ve hiçbir şey satamazsınız .
 • Duyarlı ve Mobil Hazır Her piksel buna yanıt vereceğiz emin olabilirsiniz gerektiği ziyaretçilerinizin iseniz olursa olsun , masaüstü , tabletin veya aşağı telefonda da cebinde.ROSA , mobil kullanıcılarınızın sitenizi keşfetmesini kolaylaştırmak için kanvas menüsü sunmaktadır .
 • Özelleştirici Canlı birleştiren yeni ve heyecan verici özellik stil seçeneklerini yeteneğiyle önizlemesini canlı kaydetmeden önce bu değişiklikleri.Kolayca değişebilir fontları , renkleri veya düzen boyutları ve her şey size geri yansıtılacaktır.
 • Hız İçin En İyileştirildi Hepimiz, yavaş bir sitenin ne kadar güzel göründüğüne bakılınca kötü bir sit olduğunu biliyoruz – bu yüzden, sitenizin her zamankinden daha hızlı ve daha pürüzsüz çalışması için her şeyi yapmak için daha fazla önem verdik.ROSA canlı demo sayfası hız derecesinde % 98 puan aldı .
 • SEO Dostu Ve uygun SEO uygulamaları olmadan hızlı bir site ne olurdu ? Bu açıdan sizi de kapsadık.Semantik biçimlendirme, schema.org, Facebook, Google+, Twitter ve benzeri sosyal metalar size sunuyoruz.
 • Temiz Kod Temiz, yapılandırılmış, tutarlı ve akıllı kod yazmak, diğer geliştiriciler tarafından kolaylıkla genişletilebileceği anlamına gelir.Uygun olmayan ve kullanılmayan kod düzeni bozabilir, bozuk verileri veya daha kötü olabilir. ROSA ile WordPress’in en son özelliklerinden başka bir şey kullanılmıyor.
 • Çeviri Hazır ROSA seçtiğiniz dile tercüme edilmeye hazır . PoEdit ile çeviri yapabilmeniz için .po dosyasını sağlıyoruz.Ayrıca Rosa ile tamamen uyumludur WPML eklentisi.
 • +600 Google Fontları Temanızın tipografisini Tema Seçenekleri aracılığıyla kontrol edilen özel yazı tipleriyle kontrol edebilirsiniz. Büyük Google Fontlar kütüphanesine erişin ve benzersiz tarzınızı yaratın.Ayrıca Rosa ile tamamen uyumludur WPML eklentisi.
 • Tek Tıklamayla Demo Install GERÇEKTEN! Tek bir tıklamayla her şeyi kurduk: içerik sayfaları, blog makaleleri, menüler, kenar çubuğu gereçleri.

ROSA v2.2.6 – Zarif Bir Restoran WordPress Tema Değiştirme

Sürüm 2.2.6 Apr 26, 2017  Yükleme ve destek süreçlerini kolaylaştırmak
için ?Pixelgrade Care sistemi eklendi. Keyfini çıkarın!

Demo  ROSA v2.2.6 – Zarif Bir Restoran WordPress Teması

Tam Demo Sayfa

İndir ROSA v2.2.6 – Zarif Bir Restoran WordPress Teması

Doğrudan Linki İndir


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar