Rush Rally 2 v1.130 APK MOD – TÜM ARAÇLAR AÇIK

DOWNLOAD Rush Rally 2 v1.130 FULL APK

zorlu yollarda araba sürme ve yarış oyunları, yapımcılığını Brownmonster Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ralli arabası ile bulunduğunuz yol üstünde daima ileri gitmek ve rakiplerinizden önce bitiş çizgisine varmaktır. 

- Advertisement -

Rush Rally 2 MOD APK yani

  • tüm araçları kullanıma açık

şekilde sunuyorum bu sayede tüm arabaları kullanabilir, yolların korkulan ralli pilotu olabilirsiniz. Zorlu yarışlar, kesin virajlar, farklı modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Rush Rally 2 v1.130 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Rush Rally 2 Play Store’da 12.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Rush Rally 2 v1.130 APK MOD – TÜM ARAÇLAR AÇIK DOWNLOAD

Rush Rally 2 v1.130 APK MOD – TÜM ARAÇLAR AÇIK KURULUMU

Rush Rally 2 v1.130 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rush Rally 2 1.130 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçlar kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar