Rush Rally 2 v1.132 MOD APK | Tüm Araçlar Açık

DOWNLOAD Rush Rally 2 v1.132 ARABA HİLELİ APK, ralli yarış oyunları yapımcılığını Brownmonster Limited firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz zorlu yollarda daima ileri doğru gitmek, rakiplerinizi sollamak ve bitiş çizgisine varmaktır.

Rush Rally 2 MOD APK tüm araçları kullanıma açık,bu sayede tüm arabaları kullanabilir, yolların korkulan ralli pilotu olabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, zorlu parkurlar, hızlı rakipler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Rush Rally 2 v1.132 sürümünde oyun açılışında bazı cihazlarda olan hatalar düzenlenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Rush Rally 2 Play Store’da 6.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Rush Rally 2 v1.132 MOD APK | Tüm Araçlar Açık DOWNLOAD

Rush Rally 2 v1.132 MOD APK | Tüm Araçlar Açık KURULUMU

Rush Rally 2 v1.132 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rush Rally 2 1.132 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçlar kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar