Russian Car Drift v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Russian Car Drift v1.6 PARA HİLELİ APK

Araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını Carlovers Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde sürüş, drift yapmak yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Russian Car Drift içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • sınırsız para hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arabaları kullanabilirsiniz. Uzun yollar, farklı modellerde Rus arabaları, modifiye sistemi ve dahası sizleri bekliyor. 

Russian Car Drift v1.6 sürümünde yeni arabalar, ekipmanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Russian Car Drift Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLERRussian Car Drift v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD


Russian Car Drift v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

Russian Car Drift v1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Russian Car Drift 1.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar