Russian Car Drift v1.8.5 MOD APK | PARA HİLELİ

Download Russian Car Drift v1.8.5 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını Carlovers Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz parkur içinde drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır.

Russian Car Drift MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm arabaları kullanabilirsiniz. Zorlu parkurlar, hızlı arabalar, farklı modlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Russian Car Drift v1.8.5 sürümünde yeni arabalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Russian Car Drift v1.8.5 MOD APK KURULUMU

Russian Car Drift 1.8.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.carlovers.ladadrift” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Russian Car Drift v1.8.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Russian Car Drift 1.8.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Russian Car Drift v1.8.5 MOD APK DOWNLOAD

Russian Car Drift | Yeni ve Eski Sürümleri

Russian Car Drift v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Russian Car Drift v1.8.9 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Russian Car Drift v1.8.9 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını Carlovers Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir....
Russian Car Drift v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Russian Car Drift v1.8.6 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Russian Car Drift v1.8.6 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını Carlovers Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir....
Russian Car Drift v1.6 MOD APK – PARA HİLELİ

Russian Car Drift v1.8.5 MOD APK | PARA HİLELİ

0
Download Russian Car Drift v1.8.5 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma oyunları, yapımcılığını Carlovers Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir....

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar