Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK MOD

DOWNLOAD Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK, zorlu yollarda araba sürme oyunları yapımcılığını ABGames89 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz parkurda sürüşler yapmak ve bitiş çizgisine zamanında varmaktır. 

- Advertisement -

Russian Car Driver HD içinde yaşanan bazı kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani premium sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz.

Bitmek bilmeyen çamurlu parkurlar, aşılması güç tepeler, klasik Rus arabanız birçoğumuzun Lada Samara olarak bildiği VAZ 2108 ve dahası sizleri bekliyor. 

Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. 

Russian Car Driver HD PREMIUM Play Store’da 6.09TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK KURULUMU

Russian Car Driver HD PREMIUM v1.03 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar