Russian SUV v1.5.7.3 ARABA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Russian SUV v1.5.7.3 ARABA HİLELİ APK

Açık dünya ve araba sürme simülasyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Koz Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır.

- Advertisement -

Russian SUV içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm araçları kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı seçebilir, istediğiniz gibi sürüp görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun yollar, kullanabileceğiniz farklı Rus araçları, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor.

Russian SUV v1.5.7.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Russian SUV Play Store’da 4.00TL’dir, 5.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Russian SUV v1.5.7.3 ARABA HİLELİ APK MOD DOWNLOAD

Russian SUV v1.5.7.3 ARABA HİLELİ APK MOD KURULUMU

Russian SUV v1.5.7.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Russian SUV 1.5.7.3 araba hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm araçlar kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar