Russian SUV v1.5.7.4 APK MOD – ARABA HİLELİ

DOWNLOAD Russian SUV v1.5.7.4 ARABA HİLELİ APK

araç sürme oyunları, yapımcılığını Koz Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde sürüş yapmak ve görevleri tamamlamaktır.

- Advertisement -

Russian SUV MOD APK yani

  • tüm araçları kullanıma açık

şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı seçebilir, istediğiniz gibi sürüp görevleri tamamlayabilirsiniz. Farklı modellerde araçlar, uzun yollar, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor.

Russian SUV v1.5.7.4 sürümünde bazı araçlarda olan önemli hatalar düzenlenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Russian SUV Play Store’da 4.00TL’dir, 5.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Russian SUV v1.5.7.4 APK MOD – ARABA HİLELİ DOWNLOAD

Russian SUV v1.5.7.4 APK MOD – ARABA HİLELİ KURULUMU

Russian SUV v1.5.7.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Russian SUV 1.5.7.4 araba hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm araçlar kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar