Rusted Warfare RTS Strategy v1.13.2 MOD APK | PARA HİLELİ | FULL APK

DOWNLOAD Rusted Warfare RTS Strategy v1.13.2 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim oyunları yapımcılığını Corroding games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birlikler ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, kendi bölgenizi savunmak ve topraklarınızı genişletmektir. 

Rusted Warfare RTS Strategy MOD APK sınırsız para hileli, bu sayede savaş alanında her zaman üstün olabilir, askeri gücünüzü geliştirebilirsiniz. Farklı oyun modları, dünyanın dört bir yanından rakipler, onlarca askeri güç ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Rusted Warfare RTS Strategy v1.13.2 sürümünde yeni haritalar eklenmiş olup, çok oyunculu mod için düzenlemeler yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Rusted Warfare RTS Strategy Play Store’da 7.39TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Rusted Warfare RTS Strategy v1.13.2 MOD APK | PARA HİLELİ | FULL APK DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK – Orjinal APK
Rusted Warfare RTS Strategy v1.13.2 MOD APK | PARA HİLELİ | FULL APK KURULUMU

Rusted Warfare RTS Strategy v1.13.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rusted Warfare RTS Strategy 1.13.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız almaz daima artar.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar