Rusty Memory VIP Survival v1.0.5 FULL APK ve MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Rusty Memory VIP Survival v1.0.5 CRAFT HİLELİ APK

hayatta kalma oyunları, yapımcılığını NEVIL Company stüdyosunun üstlendiği Android platformunun pek bilinmeyen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada içinde hayatta kalmaya çalışmak, kendi yaşam alanınızı kurmak ve telefonunuza gelen görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Rusty Memory VIP Survival MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız materyal hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ekipmanları rahatça craft edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı adalar, tehlikeli hayvanlar, silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor.

Rusty Memory VIP Survival v1.0.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Rusty Memory VIP :Survival Play Store’da 12.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Rusty Memory VIP Survival v1.0.5 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD


Hilesiz APK


Hileli APK
Rusty Memory VIP Survival v1.0.5 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Rusty Memory VIP Survival v1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rusty Memory VIP Survival 1.0.5 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Rusty Memory VIP Survival 1.0.5 materyal hile apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm malzemeleriniz sınırsızdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar

Newspaper 8.8.2 (Activated) – WordPress Theme DOWNLOAD NULLED

Newspaper 8.8.2 (Activated) – WordPress Theme DOWNLOAD NULLED, DOWNLOAD FREE, Makaleleri ve blog yazılarını kolaylıkla yazmanıza olanak tanıyan ücretsiz 8.8.2 WordPress teması . Mükemmel destek ve dostça yardım...

Mobile Legends Bang Bang 1.3.36.349.2 MEGA MOD APK

DOWNLOAD Mobile Legends Bang Bang 1.3.36.349.2 MEGA MOD APK Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir 5e5 güç gösterisinde arkadaşlarınıza katilin:

FarmVille 2 v11.6.3117 ANAHTAR HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD FarmVille 2 v11.6.3117 ANAHTAR HİLELİ APK Çiftlik işletme oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak...

Life is Strange v1.00.167 FULL APK – TÜM BÖLÜMLER AÇIK

Life is Strange v1.00.167 FULL APK - TÜM BÖLÜMLER AÇIK, APK OYUN İNDİR hikaye tabanlı ve macera türündeki oyunları sevenler İÇİN MOD APK yani tüm...

FarmVille 2 v15.1.5451 MOD APK | ANAHTAR ve PARA HİLELİ

Download FarmVille 2 v15.1.5451 ANAHTAR HİLELİ APK, çiftlik kurmak ve işletme oyunları, yapımcılığını ZYNGA stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız...

Drive Ahead! v1.80 APK MOD – PARA, ARABA ve KASK HİLELİ

DOWNLOAD Drive Ahead! v1.80 PARA HİLELİ APK, Araba sürme ve kıyasıya mücadele türündeki oyunlar, yapımcılığını Dodreams Ltd stüdyosunun...