Samurai 2 Vengeance v1.3.0 PARA HİLELİ MOD APK

Samurai 2 Vengeance v1.3.0 PARA HİLELİ MOD APK, aksiyon ve klasik türdeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MADFINGER Games firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız samuray ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü yenmektir. Samurai 2 Vengeance içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi ve yeteneklerinizi dilediğiniz gibi geliştirip özel komboları kullanabilirsiniz. Zorlu bölümler, güçlü rakipler, karmaşık ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Samurai 2 Vengeance v1.3.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Samurai 2 Vengeance Play Store’da 11.99TL’dir.


- Advertisement -

GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

ÖZELLİKLER
Int️ Sezgisel sanal joystick, ekranı kaydırmamanızı, kötüleri kesmenizi sağlar. 

Dinamik kamera, her karşılaşma için en iyi perspektifi bulur, aksiyona odaklanılırken çeşitlilik ekler.

T️ Zaman, hızlı ve gory savaş sahneleri! 
– Ekrandaki düşmanların savaş ordularını yeni silahlar ve sportif eşsiz yetenekler geliştirdi. 
– Çevikliğinizi koruyun ve saldırılarınızı planlayın – saldırı yolundan çıkın ve grev yapmadan önce Samurai Archer gibi çeşitli düşmanları yok edin. 

Geliştirilmiş oyun yeni özellikleri içerir. 
– Çevresel bulmacaları çözün, tehlikeli tuzaklardan kaçının ve faydalı öğeleri keşfedin. 
– Dövüş devam ediyor – endişelenmeyin, mücadele hiçbir zaman platform ya da getirme-görevlerine arka koltukta oturmuyor. 

RP️ RPG elemanları yetenekli oyuncuları ödüllendiriyor – Samurai’nin sağlığını geliştir, yeni saldırı tarakları satın al ve onları yıkıcı seviyelere yükselt. 

Between️ Seviyeler arasında, muhteşem anime tarzı çizgi romanlar, samuray’ın masalını orijinal elle çizilmiş resimlerle anlatıyor.

Sur️ Yeni sağkalım modu samurayları düşman dalgalarına karşı vurur ve hardcore oyunculara becerilerini bilemek için skor-saldırı modu verir. Birinde iki oyun! 

Konsol oyunları ile eşit olarak Gelişmiş AI sistemi. Amaç Odaklı Eylem Planlama mimarisi birçok PC ve konsol oyunlarında kullanılır. 

Sound️ Orijinal film müziği – klasik samuray film tarzında, yumuşak müzik, savaşın sıcaklığına dayanır. 

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Samurai 2 Vengeance v1.3.0 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
(HİLELİ) Samurai 2 Vengeance v1.3.0 MOD APK İNDİR – 49MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK

(HİLESİZ) Samurai 2 Vengeance v1.3.0 FULL APK İNDİR – 49MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK

Google Play Bağlantısı

Samurai 2 Vengeance KURULUMU

Samurai 2 Vengeance v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Samurai 2 Vengeance 1.3.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar