Savaş Pilotu Simülatörü 3B v1.5.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Savaş Pilotu Simülatörü 3B v1.5.0 PARA HİLELİ APk

uçak simülasyon oyunları, yapımcılığını  Fun Games For Free firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenleri yapmak ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Flight Pilot Simulator 3D Free MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • tüm uçak paketleri kullanıma açık

şekilde sunuyorum bu sayede dilediğiniz uçağı seçebilir, istediğiniz gibi geliştirip tüm görevleri tamamlayabilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı modellerde uçaklar, bitmek bilmeyen görevler ve dahası sizleri bekliyor. 

Savaş Pilotu Simülatörü 3B v1.5.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir.

Flight Pilot Simulator 3D Play Store’da 2.250.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Savaş Pilotu Simülatörü 3B v1.5.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Savaş Pilotu Simülatörü 3B v1.5.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Savaş Pilotu Simülatörü 3B v1.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B 1.5.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Savaş Pilotu Simülatörü 3B 1.5.0 uçak hile apk : oyun içindeki tüm uçak paketleri kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar