SBK Team Manager v1.1.5 FULL APK

Download SBK Team Manager v1.1.5 FULL APK, yarış ve takım yönetim oyunları, yapımcılığını Digital Tales firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor motosiklet kulübü ile yarışlara katılmak, rakip takımlara karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Zorlu yarışlar, takımınız için yapmanız gereken onlarca iş, motosiklet seçimi – bakımı ve dahası sizleri bekliyor. SBK Team Manager sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır.

SBK Team Manager v1.1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Aprilia, BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, MV Agusta, Yamaha marka motosikletler sizleri bekliyor.

SBK Team Manager v1.1.5 FULL APK KURULUMU

- Advertisement -

SBK Team Manager v1.1.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek apk dosyası, kurun ve oynayın.

SBK Team Manager v1.1.5 FULL APK DOWNLOAD

SBK Team Manager | Yeni ve Eski Sürümleri

SBK Team Manager mod apk

SBK Team Manager v1.1.5 FULL APK

0
Download SBK Team Manager v1.1.5 FULL APK, yarış ve takım yönetim oyunları, yapımcılığını Digital Tales firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü...

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar