Scaloni 1.0 Para Hileli MOD APK

Scaloni 1.0 Para Hileli MOD APK, yukarıya doğru tırmanmaya çalışacağınız bir beceri oyunudur. Play-Kingdom şirketinin geliştirdiği bu bağımlılık yapıcı oyunda bir rekortmeni kontrol ediyorsunuz. Canlı yayında rekor kırmaya çalışan bu kahramanın olabildiği kadar yüksek mesafeye çıkmaya ihtiyacı var, ona yardım etmelisiniz! Oyunun her yerinde hareketli platformlar bulunuyor, bu platformların üzerine zıplayarak yukarıya doğru ilerliyorsunuz, aşağı düştüğünüzde de oyunu kaybediyorsunuz. Tabii şartlar bu kadar basit değil, çünkü platformlardan düşmeseniz bile engellerle de karşılaşıyorsunuz.

Hem yolunuzu kesen ateşler hem de bazen sizi takip eden füzeler yer alıyor. Scaloni oyununda müzik ve çevredeki faktörler sizi hızlı hareket etmeye sevk ediyor. Ancak aceleci davranmamanız gerekiyor çünkü yapacağınız ufak bir hata oyunu kaybetmenize ve rekorunuzun düşük seviyede kalmasına neden oluyor. Yukarıya çıktıkça engeller ve platformlar değişkenliğe uğradığından sıkıcı bir durum söz konusu değil, yani oyunu uzun süre oynayabilirsiniz yegenlerim. Eğer iyi bir rekor kıracağınızı düşünüyorsanız siz de hemen indirmelisiniz!

- Advertisement -


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Scaloni 1.0 Para Hileli MOD APK DOWNLOAD
Scaloni 1.0 Hileli Mod Apk indir – (41.8 MB)

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar