School Days v1.190 FULL APK

School Days v1.190 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü MDickie stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız öğrenci karakteri ile bulunduğunuz okul içinde yaşantınızı simüle etmek, düşmanlarınıza karşı mücadele edip, arkadaşlarınızla vakit geçirmektir. School Days kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içinde kısıtlamalar mevcuttu bu yüzden MOD APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterleri kullanabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Geniş oyun evreni, farklı karakterler, özelleştirme sistemi, okulunuz, şehir, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. School Days v1.190 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmış olup, yenilikler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. School Days Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

GOOGLE PLAY AÇIKLAMALARI

Okulun en popüler çocuğu – şimdi MİLYON 5 üzerinden indirmeleri kutluyor!

Cezaevi kapattı ve lise olarak yeniden açıldı, ama meydan hayatta kalmak ve aynı kalır gelişmek! gerçek zamanlı olarak her gün, her saat başı canlı – Sabah yataktan gelen sınıfların tam bir takvim katılıyor için, etkileşimli sahne ile dolu bir şehri keşfederken. Her sınıftan bilgi toplarken sen mezun gereken notları doğru ilerlerken ne, 10 farklı konularda gerçek sorulara cevap yardımcı olur. Ama 100’ün üzerinde diğer öğrenciler salonları yürüyen birlikte, eşit derecede önemli popülerlik yarışması günlerin eğlence veya korku dolu karar verir.

Oyun oynamak için çoğunlukla ücretsiz olsa da, reklamları kaldırmak için bir “Özel” eğitime yükseltme ve okula kendi yapabilir – Kendi yaratılış bir öğrenci ile başlayan ve 10 sınıflara değişiklikleri yanı sıra öğretmenlere kaydetme ve siviller. Özel öğrenciler de bunu için hazır oluncaya kadar asla bitmez, daha sürekli deneyimlerinden faydalanmak.

TEMEL KONTROLLER:
Oyun içi öğreticiler daha derinlemesine açıklamak, ancak aşağıdaki gibi temel kontroller şunlardır:
A = Saldırı (kendi başına yüksek bir hedefin yön, düşük nişan)
G = Çeneli
R, = çalışma
P = Pick-up / Bırak (yön atmak ile)
T = Taunt’a (sahne etkileşime)

DİĞER KONTROLLERİ
– Basın SALDIRI ve güçlü saldırı için birlikte RUN.
– Basın bir grapple içinde herhangi bir yönde (veya hiçbiri) ile herhangi bir düğmesi (Güreş Devrimi’nde gibi) farklı hamle tetiklemek için.
– tuşuna RUN ve pick-up, birlikte (daha sonra büyük bir nesnenin ateşe için kullanılabilir), küçük bir nesneye ateşe.
– Daha fazla seçenek için oyunu durdurun saat veya sağlık ölçeri dokunun.
– sohbetlerle hızlandırmak için konuşma baloncukları dokunun.

PERFORMANS
– Cihazınızı bulursanız düşük “Nüfus” seçeneği tutulması göz önüne alındığında karakterler çok görüntülemek için mücadele eder.
– uyku iyi bir performans gerektirir “Frame Rate Hızlandırma”, yani “Hızlandırma Saat” üzerine bırakarak düşünün.
– “Ekran” seçeneklerine Kafa diğer özellikleri yumuşatmak için.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

School Days v1.190 FULL APK DOWNLOAD
School Days v1.190 MOD APK İNDİR – 43MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı
School Days KURULUMU

School Days v1.190 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

School Days 1.190 full apk : oyun içinde gerçek parayla satılan özellikler kullanıma açıktır.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar