Score Hero v2.11 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Score Hero v2.11 PARA HİLELİ APK, Futbol oyunları yapımcılığını ünlü First Touch Games firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ile bulunduğunuz maçlarda topu rakip takımın kalesine yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır.

Score! Hero MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız can hileli, bu sayede dilediğiniz kadar oynayabilir, tüm hatalı vuruşlarınızı geri sarabilirsiniz. Onlarca futbolcu, gerçek maçlardan pozisyonlar, zorlu vuruşlar ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Score Hero v2.11 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Score! Hero Play Store’da 5.800.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Score Hero v2.11 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Score Hero v2.11 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Score! Hero v2.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Score! Hero 2.11 para hile apk : oyun içinde asla paranız azalmaz.

Score! Hero 2.11 enerji hile apk : oyun içindeki enerjiniz sınırsızdır.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar