Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.3 PARA HİLELİ APK

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.3 PARA HİLELİ APK, DOWNLOAD APK APK İNDİR dövüş oyunlarını sevenler yapımcılığını NEKKI firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gölge karakter ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan tüm düşmanları etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Shadow Fight 2 Special Edition içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları kullanabilirsiniz. Güçlü dövüşçüler, özel silahlar, ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Shadow Fight 2 Special Edition Play Store’da 17.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.3 PARA HİLELİ APK DOWNLOAD

- Advertisement -
Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.3 MOD APK İNDİR – 86MB

Yedek Link Yandex Disk
[alert variation=”alert-success”]

KURULUMU

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadow Fight 2 Special Edition 1.0.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir, ayrıca her dövüşten sonra “99999 veya katları” para kazanırsınız.

Shadow Fight 2 Special Edition 1.0.3 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir, ayrıca her dövüşten sonra “99999 veya katları” elmas kazanırsınız.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar