Shadow of Death Dark Knight 1.35.0.0 MOD APK

Shadow of Death Dark Knight – Stickman Fighting v 1.35.0.0 MOD APK (Unlimited crystals/souls) SINIRSIZ KRİSTAL VE RUH

Ölüm Gölge Eğer yenilmez bir kahraman olmak için sayısız öldürücü silah ve nadir zırh seti ile Gölge donatmak sağlayan Rol yapma oyunu (RPG) ve Klasik Mücadele oyun, büyük bir kombinasyonudur.

- Advertisement -

Bu dövüş oyunu internet hakkında bir çevrimdışı oyun, artık endişeleri olduğunu, şimdi bu gölge mücadele oyunu var her zaman geçirebilir ve her yerde tam aksiyon oyunları deneyimler vardır

Tanrılar tarafından kutsanmış Aurora’nın arazi – ☠☠☠ hikaye ışık şehrin başladı. Bu Kral Luther inşa ve güçlü el ve nazik bir kalp ile yaptığı krallık hüküm arazisi. Kısa bir süre sonra, kraliyet dernek Oracle gözleri korumak ve vb bu bilgiyle sayesinde Magic, Alchemy, Astroloji, Tıp dahil antik bilgiyi geliştirmek için kuruldu denilen Kral Luther Güçlü krallık yanı sıra birini oluşturdu Aurora’nın tarihinin en güzel dönemleri.

⚔️⚔️⚔️However, trajedi 15 Kral Luther döneminden başladı. Onun ölümden çok sevdiği kız kardeşi getirmek istediğini bu iyi bir neden gibi görünüyordu. Sadece onun tarafından iyileşti korkunç bir hastalık oluşturmak için Magic, Tıp, hatta Alchemy: O yararlı olabileceğini düşündük herşeyi okudu. Onun kötü amaçlı organları toplamak için bundan faydalandı.

⚔️⚔️⚔️Everything onun laboratuar patlamadan sonra daha kötü görünüyordu. Hiçbir tedavileri ile garip yaratıklar değil, aynı zamanda hastalıkların Sadece birçok 15 Kral Luther Aurora’nın tarihinin en karanlık döneminde krallığına bıraktı kayboldu oysa daha görünmeye başladı.

dış güçlerle Savaştan dönen, Kral Luther 14 bir kraliyet şövalye olmak için kullanılır – Maks. O 15. 20 yıl patlamadan sonra Kral Luther’in birçok deneycilerden biriydi Max parçalanmış anılar, şaşırtıcı kuvvet ve sertlikte garip bir yerde uyandım.

Kendisi ve Aurora ne olduğunu yanıtlarını bulmak istedim. Max’in yolculuğu başlamış ve Gölge efsanesi ortaya çıktı o zaman oldu …

Bu çevrimdışı oyunun her destansı savaşta ⚔️⚔️⚔️In, karanlık dünyayı fethetme yolculukta savaşçı olursunuz ve kendinizi daha güçlü ve daha güçlü hale getirmek için vb kılıç, silah ve müthiş zırh, toplamak zorunda kalacaktır. Eğer kılıç oyunun iyi savaşçı ve usta olana kadar duramazsın böyle heyecan verici bir oyun için hazır olun.

ÇEVRİMDIŞI MÜCADELE GAME☠☠☠ İÇİNDE ▶ EPIC BATTLE
Savaş başladığında, her gölge ninja gibi stickman gibi birçok tehlikeli canavarlara karşı mücadele etmek gerekiyor. Bu savaş Birden beceri ve çabukluk kullanarak, kazanmak için en iyi denemek zorunda böylece zordur. fiziksel saldırıların yanı sıra canavarlardan büyülü saldırıları önlemek unutmayın

Harika Tasarım ve Grafik ▶ ☠☠☠
Ölüm Gölge grafik harika bir kontrast yaratır ışık ve karanlık, ilham almaktadır. Buna ek olarak, muhteşem efektler hayrete yapacaktır. Bazı güçlü büyü kullanımı ve karanlık dünyayı yakar.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Shadow of Death Dark Knight 1.35.0.0 MOD APK DOWNLOAD

Shadow of Death Dark Knight  1.35.0.0 MOD APK DOWNLOAD 80 MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Shadow of Death Dark Knight KURULUMU

Shadow of Death Dark Knight v1.35.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar