Shadow of Death Dark Knight v1.49.0.2 MOD APK (Para Hileli)

DOWNLOAD Shadow of Death Dark Knight v1.49.0.2 PARA HİLELİ APK,

aksiyon oyunları, yapımcılığını Zonmob Game stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz savaş alanında karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Shadow of Death: Stickman Fighting – Dark Knight MOD APK sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli

bu sayede kahramanınızı istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm silahları satın alabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, uzun süren bölümler, özel silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Shadow of Death Dark Knight v1.49.0.2 sürümünde yeni antik eşyalar ve patron dövüşleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Shadow of Death: Stickman Fighting – Dark Knight Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir. ve 1.80 tl dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Shadow of Death Dark Knight v1.49.0.2 MOD APK DOWNLOAD

Shadow of Death Dark Knight v1.49.0.2 MOD APK KURULUMU

Shadow of Death Dark Knight v1.49.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadow of Death Dark Knight 1.49.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Shadow of Death Dark Knight 1.49.0.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar