Shadowgun Legends v0.5.0 – CAN HİLELİ APK

Shadowgun Legends v0.5.0 – CAN HİLELİ APK DOWNLOAD apk İNDİR

DPWNLOAD APK, APK İNDİR, FPS, aksiyon ve macera oyunlarını sevenler yapımcılığını MADFINGER Games firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı yok etmek ve bölümleri tamamlamaktır. Shadowgun Legends içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınızı kolayca yok edip görevleri tamamlayabilirsiniz. Özel silahlar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, geniş oyun evreni, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Shadowgun Legends v0.5.0 sürümünde yeni bölümler, etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Shadowgun Legends Play Store’da 85.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

[toggles behavior=”accordion”]
[toggle title=”Gogle Play Acıklamalarını Oku”]

Şimdi ücretsiz için en iyi mobil RPG çekim oyunu indirin!

Bir maçta epik hikaye kampanyası, rekabetçi ve işbirlikçi çok oyunculu ve yenilikçi bir sosyal hub tüm yaşayın!

Shadowgun Legends fütüristik dünyasında, insanlık ölümcül yabancı işgalci saldırısı altında. son savunma hattı Shadowguns, efsanevi savaşçı ve kahramandır. Sen savaşın yönünü edebilirsiniz sınırsız potansiyeli olan genç bir Shadowgun işe bulunmaktadır. Yani ne bekliyorsunuz? Savaşa katıl ve patron galaksi göster!

OYUN ÖZELLİKLERİ

heyecan verici bir hikaye KAMPANYASI
4 farklı gezegenlerde 200+ görevi nedeniyle yayılan epik bir hikaye Kampanyası yabancı bir işgalci insanlığı kurtarmak

CO-OP Misyonlar ile baskınlar
en fazla üç Arkadaşlarınızla birlikte ve zafer ve efsanevi yağma için dev düşman patronları yenmek

OYUNCU TAKIM SAVAŞLARI KARŞI GERÇEK ZAMANLI OYUNCU
benzersiz çokluoyuncu oyun modları ve çeşitli PvP arenalarda içinde rakip Fight

RPG ELEMANLARI VE ÖZELLEŞTİRME
Tabancalar, saldırı tüfeği, Sub-Machine Guns, Ağır Makine Tabancaları, Keskin Nişancı tüfek ve roketatar gibi dahil 600’ün üzerinde benzersiz silah seçin. Plazma kirişler itibaren iyi bir eski moda kurşun mermi.
1000 zırh parçaları toplayın ve zırh setleri kurmak. Güçlendirilmiş Tır, şık infiltrator veya tamamen başka bir şey? Seçim senin!
senin Shadowgun 250+ kozmetik öğelerle öne çıkmasını sağlayın
Kendi beceri seçin ve kendi playstyle oluşturmak – hayır sınıfları, herhangi bir kısıtlama!

YENİLİKÇİ SOSYAL ÖZELLİKLERİ
Diğer oyuncular, ziyaret satıcıları ile etkileşim görevleri kabul oyunun kalıcı Hub sert ve çok daha fazlası parti
, Arkadaşlarınızla sohbet savaş mangaları ve form loncaları oluşturmak

benzersiz ÖDÜL SİSTEMİ – FAME
Shadowgun Evrenin bir ünlü ol
Eğer oyunu nasıl ve kazanın. Sizin her eylem eşsiz ünü sistemi ile takdir edilmektedir. daha ünlü daha dünya sizin eylemleri tepki vereceği vardır!

✔ ÜCRETSİZ iyi RPG Çekim Oyunu! Şimdi savaşa katıl!

Shadowgun Efsaneler konsolu ve mobil oyun arasında çizgilerini bulanıklaştırır bir çığır açan mobil oyun.

bu ücretsiz özellik dolu FPS RPG dalın ve yollarına çıkan her şeyi yok Galaxy karşısında rampaging olan korkunç yabancı tehdidi, eziyet, savaş.

Madfinger Games anda her zaman mobil cihazlarda sınırlarını zorlamaya kendimizi meydan ettik ve bizim konsol kalitesinde ilk kişi shooter gurur duyuyoruz. bizim, bizim hassas kontrol sistemine kenar grafikleri kesme itibaren dünya çapında 180 milyondan fazla oyuncu kaliteye olan yenilikçi yaklaşımı ve özveri ile aklımı başımdan almıştır. Şimdi sonraki aşamaya alıyoruz. Shadowgun Efsaneleri elinize, her yerde yanınızda bir hardcore oyun deneyimi avuç içinde nihai kalıcı dünya atıcı olduğunu.

Google Play Uygulaması İle Orjinal Programı İndir

[/toggle]
[/toggles]

Shadowgun Legends OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Shadowgun Legends v0.5.0 – CAN HİLELİ APK DOWNLOAD

[alert variation=”alert-warning”]

 BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)[/alert]
Shadowgun Legends v0.5.0 MOD APK İNDİR – 28MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Shadowgun Legends v0.4.5 SD DATA İNDİR – 625MB

Google Play Bağlantısı
[alert variation=”alert-success”]

Shadowgun Legends KURULUMU

Shadowgun Legends v0.5.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.madfingergames.legends” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Shadowgun Legends v0.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Shadowgun Legends 0.5.0 can hile apk : oyun içinde hikaye modunda düşmanlarınız size atak yapmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.
[/alert]

[alert variation=”alert-info”]

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.
[/alert]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar