Ship Sim 2019 v1.0.4 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Ship Sim 2019 1.0.4 PARA HİLELİ APK

gemi simülasyon oyunları, yapımcılığını ünlü Ovidiu Pop firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gemi ile bulunduğunuz sular üstünde size verilen görevleri tamamlamak, yüklerinizi ve yolcularınıza taşımaktır. 

- Advertisement -

Ship Sim 2019 MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız altın hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz gemileri satın alıp, rahatça bölümleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı amaçlarda kullanılan gemiler, ağır konteynerler, şehirler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Ship Sim 2019 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Ship Sim 2019 v1.0.4 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Ship Sim 2019 v1.0.4 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Ship Sim 2019 v1.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ship Sim 2019 1.0.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidirBilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar