Sending
User Review
5 (1 vote)

DOWNLOAD SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.25 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunları yapımcılığını ünlü SHD Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yetenekli asker karakteri ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınıza karşı savaşmak ve onları etkisiz hale getirmektir.

SIERRA 7 – Tactical Shooter MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alıp düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, uzun soluklu oyun yapısı, gerçek silah modelleri ve dahası sizleri bekliyor. Düşmanlarınızı belirleyen, doğru anı bekleyen ve tetiği çekin. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

SIERRA 7 – Tactical Shooter Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.25 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD


SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.25 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMUUYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

SIERRA 7 Tactical Shooter v0.0.25 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

SIERRA 7 Tactical Shooter 0.0.25 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.5/5 (2 Reviews)
Puan Verebilirsiniz (5 / 1)

Kimler Neler Demiş?

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Bildir