Silos Airsoft Royale v1.02 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Silo’s Airsoft Royale v1.02 PARA HİLELİ APK

aksiyon ve mini FPS oyunları, yapımcılığını Linnama Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz alanda rakiplerinize karşı havalı silahlarınızla mücadele etmektir. 

- Advertisement -

Silos Airsoft Royale MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli
  • gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Zorlu oyun yapısı, farklı modeller havalı silahlar, karmaşık haritalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Silos Airsoft Royale v1.02 sürümünde yeni bölge eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Silos Airsoft Royale Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Silos Airsoft Royale v1.02 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD

Silos Airsoft Royale v1.02 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Silos Airsoft Royale v1.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Silos Airsoft Royale 1.02 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Silos Airsoft Royale 1.02 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Silos Airsoft Royale 1.02 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar