Six Guns Gang Showdown v2.9.3e PARA HİLELİ MOD APK

Six Guns Gang Showdown v2.9.3e PARA HİLELİ MOD APK, aksiyon, FPS ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy karakteri ile bulunduğunuz vahşi batıda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kötülüğü yenmektir. Six Guns Gang Showdown içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız rozet hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, karakterinizi kolayca geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, tehlikeli düşmanlar, geniş oyun evreni ve dahası sizleri bekliyor. Six Guns Gang Showdown v2.9.3e sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Six Guns Gang Showdown Play Store’da 1.970.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

Bu üçüncü şahıs nişancı oyununda kovboy, haydut ve daha fazla doğa dışı düşmanlarla dolu, gerçekten devasa ve açık olan bir Vahşi Batı sınır bölgesini keşfet.

Ücretsiz oyna: Düşmanlarına ödet!

Buck Crosshaw, hak etmeyen birisini hiç vurmadı. Ama şimdi kendi ölümünü tezgahlayıp Arizona’ya kaçan bir kanun kaçağı oldu. Ancak Buck, yağmurdan kaçarken doluya yakalanmak üzere. Zira bu gizemli bölgenin tepelerinde antik ve uğursuz bir güç hareketlenmekte.

VAHŞİ BİR SINIR BÖLGESİ
Hikaye ve aksiyonun içinde tamamen kaybolurken keşfetmen gereken olaylar, gizemler ve zorluklarla dolu Arizona ve Oregon bölgelerinde kurulan açık bir dünyada özgürce dolaş. Ama bu toprakların güzelliği seni kandırmasın. Kanun kaçakları, vampirler ve daha birçok doğa dışı düşman gölgelerde saklanıyor.

ZORLUĞU KABUL ET
Aşman gereken büyük zorluk çeşitliliğiyle dolu 40 görev üstlen. Atlarla yarışacak, soyguncuları haklayacak, düşman dalgalarını kıracak ve çok daha fazlasını yapacaksın!

EYERİ BAĞLA
Ölmen ya da öldürmen gereken bu topraklarda sana yardımcı olacak 8 farklı atın, 19 silahın, geniş bir elbise ve mühimmat yelpazesinin ve diğer ürünlerin kilidini açman gerekecek.

ÜCRETSİZ OYNA
Ücretsiz oyunlar hiç bu kadar derin ve eğlenceli olmadı! Oyunu indirmenin ve sonuna kadar oynamanın sana hiçbir maliyeti yok!

FPS, aksiyon oyunlarının, ateş etme oyunlarının, ücretsiz Android oyunlarının hayranları için.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Six Guns Gang Showdown v2.9.3e PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD


Bilgilendirme : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI : kurulumdan sonra oyunu ilk açtığınızda dosya doğrulaması yapar, dil seçim menüsündeyken internet bağlantınızı kapatın, bu işlemden sonra her zaman oyuna girerken internet bağlantınız kapalı olsun yoksa oyuna erişiminiz kesilir, ban yersiniz. Silip yeniden kurup baştan başlamak zorunda kalırsınız.

UYARI : oyunu bir defa Google Play Store’dan indirme başlatıp iptal edin daha sonra siteden indirip normal şekilde kurulumu yapın aksi halde lisans hatası verebilir.

Six Guns Gang Showdown v2.9.3e MOD APK İNDİR – 20MB

Yedek Link UploadBoy

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Six Guns Gang Showdown v2.9.3e SD DATA İNDİR – 344MB

Six Guns Gang Showdown v2.9.3e SD DATA İNDİR – 344MB UploadBoy

Google Play Bağlantısı

Six Guns Gang Showdown KURULUMU

Six Guns Gang Showdown v2.9.3e SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Six Guns Gang Showdown 2.9.3e MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Six Guns Gang Showdown 2.9.3e para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Six Guns Gang Showdown 2.9.3e rozet hile apk : oyuna giriş yaptığınızda rozet miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar