SkillTwins Football Game 2 v1.3.3 FULL APK MOD – klitler açık

DOWNLOAD SkillTwins Football Game 2 v1.3.3 FULL APK MOD

Futbol oyunları, yapımcılığını Hello There AB firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Josef ve Jakob El-Zein ikiz kardeşleri ile bulunduğunuz bölümde futbol topu ile görevleri tamamlamak ve yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

SkillTwins Football Game 2 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani oyun içindeki

  • tüm formaların klidi açık
  • topların kilitleri

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp, rahatça topları kaleye yollayabilirsiniz. Zorlu şut çekme görevleri, engeller, farklı ülkelerden parkurlar ve dahası sizleri bekliyor. 

SkillTwins Football Game 2 v1.3.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

SkillTwins Football Game 2 Play Store’da 55.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


SkillTwins Football Game 2 v1.3.3 FULL APK MOD DOWNLOAD

SkillTwins Football Game 2 v1.3.3 FULL APK MOD KURULUMU

SkillTwins Football Game 2 v1.3.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

SkillTwins Football Game 2 1.3.3 top hile apk : oyun içindeki tüm topların kilidi açıktır.

SkillTwins Football Game 2 1.3.3 forma hile apk : oyun içindeki tüm formaların kilidi açıktır.

SkillTwins Football Game 2 1.3.3 eşya hile apk : oyun içindeki tüm eşyaların kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar