Skinwalker Bigfoot Hunter v1.0 APK MOD – MEGA HİLELİ

DOWNLOAD Skinwalker Bigfoot Hunter Survival Horror Game v1.0 HİLELİ APK

aksiyon, hayatta kalma ve avcılık oyunları, yapımcılığını KoperniKus Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz vahşi doğa içinde avlanmak, hayatta kalmaya çalışmak ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Skinwalker Bigfoot Hunter MOD APK yani

  • sınırsız yiyecek hileli
  • sınırsız mermi hileli
  • sınırsız can paketi hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hayvanlar ve baş düşmanınız koca ayağa karşı üstün olabilirsiniz. Geniş ada ortamı, atınız, silahlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Skinwalker Bigfoot Hunter v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Skinwalker Bigfoot Hunter Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Skinwalker Bigfoot Hunter v1.0 APK MOD – MEGA HİLELİ DOWNLOAD





Skinwalker Bigfoot Hunter v1.0 APK MOD – MEGA HİLELİ KURULUMU

Skinwalker Bigfoot Hunter v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Skinwalker Bigfoot Hunter 1.0 hile apk : oyun içindeki kullandığınız malzemeler sınırsızdır.



Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar