Sky Dancer v3.5.8 PARA ve YILDIZ HİLELİ MOD APK

Sky Dancer v3.5.8 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Pine Entertainment firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz karmaşık yollarda daima ileri doğru gitmek, tuzakları, boşlukları aşarak yüksek puanlara ulaşmaya çalışmaktır. Sky Dancer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri satın alıp, özel yeteneklerinizi kolayca geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, farklı karakterler, görevler dahası sizleri bekliyor. Sky Dancer v3.5.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sky Dancer Play Store’da 80.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

Sadece koşmak oyunu oynamak, ayrıca çalıştırmak ve büyük kayalar kaçınarak, diğerine ada uçan birinden tehlikeli uçurumlar atlamak. Eğer gökyüzü ile çalıştırın ve arazi incelikle sonsuz uçurumu yenmek için çalışan bir kuş gibi çekinmeyin. gün hangi öfke fırtınalarına açık gökyüzü farklı hava koşullarında tüm tehlikeli arazilerde Conquer.

ÇALIŞIYOR bu heyecan verici ÖNCE OLMAMIŞTI

Derin bir nefes alın konsantre ve bunu canlandırıcı atlama aldıkça adrenalin pompalama hissediyorum. deneyim ilk başta korkutucu ve gerçeküstü gibi görünebilir, ama yakında bu çalışma oyunda her serbest düşüş yatıştırıcı ve rahatlatıcı bulacaksınız.

NE SKY DANSÇI RUN DEVASA RUNNER VERMEZ?

★ Ücretsiz Falling! Sky Dancer Run düşen çalışan kadar önemlidir olan yeni koşu oyunudur! Gökten düşüşü hissedin ve bir profesyonel gibi mükemmel bir iniş yapmak!
★ bir gözüpek tutum ile şık bir koşu oyunu! Bu # en büyük zorlukla üretmek 1 imkansız çalışma oyunu var!
★ Sky Dancer Run, sen kocaman, canlandırıcı, imkansız, aksiyon filmi tarzında sıçramaları-ve almak çok altında olduğu platform üzerinde arazi becerilerine de dua ediyorum.
★ grafik ve kontroller güzelce minimalisttir ama ne gerçekten bu çalışma oyunu oynarken sizi alır tekrar tekrar imkansız kahramanlık kapalı çekiyor.
★ kadarıyla koş ama damla dikkat! Sky Dancer bu büyük uzay macerasına bizim dansçı ve jumper katılın!
★ senin kaçak Artık metro istasyonları, tapınaklar veya şehirler. Şimdi bulutların arasından atlamak ve gökyüzünde çalıştırmak zamanıdır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Sky Dancer v3.5.8 PARA ve YILDIZ HİLELİ MOD APK DOWNLOAD
Sky Dancer v3.5.8 MOD APK İNDİR – 87MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Sky Dancer KURULUMU

Sky Dancer v3.5.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sky Dancer 3.5.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Sky Dancer 3.5.8 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar