Sky Force Reloaded v1.94 MOD APK | PARA HİLELİ

DOWNLOAD Sky Force Reloaded v1.94 PARA HİLELİ APK, uçak savaş oyunları yapımcılığını Infinite Dreams stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir.

Sky Force Reloaded MOD APK sınırsız para hileli (yıldız) ve tüm gerçek parayla satılan özellikleri kullanıma açık, bu sayede savaş uçağınızı dilediğiniz gibi geliştirebilir, düşmanlarınızın korkulu rüyası olabilirsiniz. Tehlikeli düşman akınları, güçlü silahlar, zorlu bölümler ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Sky Force Reloaded v1.94 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.

Sky Force Reloaded Play Store’da 160.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Sky Force Reloaded v1.94 MOD APK | PARA HİLELİ DOWNLOAD

Sky Force Reloaded v1.94 MOD APK | PARA HİLELİ KURULUMU

Sky Force Reloaded v1.94 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna yapalım.

Sky Force Reloaded 1.94 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza (yıldız) miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayanlar için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar