Slaughter 2 Prison Assault v1.3 MERMİ HİLELİ APK MOD

download Slaughter 2 Prison Assault v1.3 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve silahlı çatışma oyunları yapımcılığını Ray Spark firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir.

Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Slaughter 2: Prison Assault içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir,

yenilmez olup düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz farklı modellerde silahlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Slaughter 2 Prison Assault v1.3 sürümünde bazı bölümlerde olan sorunlar düzeltilmiştir. 

Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Slaughter 2 Prison Assault Play Store’da 4.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Slaughter 2 Prison Assault v1.3 MERMİ HİLELİ APK MOD DOWNLOAD
Slaughter 2 Prison Assault v1.3 MOD APK KURULUMU

Slaughter 2 Prison Assault v1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Slaughter 2 Prison Assault 1.3 mermi hile apk : oyun içinde dilediğini gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz, daima artar.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.


Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar