Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Smartphone Tycoon v1.0.0 PARA HİLELİ APK

yapımcılığını Roastery Games firmasının üstlendiği Android platformuna uzun bir aradan sonra tekrar giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız bulunduğunuz ofis içinde telefonlar tasarlamak, üretmek ve satıp para kazanmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Smartphone Tycoon MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız yetenek puanı hileli
  • gerçek parayla satılan phone x özelliğinin kilidi açık

şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, finansal işlerinizde daha rahat olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, telefonlara ekleyebileceğiniz farklı özellikler, ulaşmanız gereken satış rakamları ve dahası sizleri bekliyor.

STEAM üzerinde de bilgisayar platformu için bulunmaktadır.

Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Smartphone Tycoon Play Store’da 22.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK
Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ KURULUMU

UYARI : oyuna giriş yaptığınızda Continue butonuna basın, yüksek miktarda para ile başlarsınız, yeni profil oluşturursanız hile olmaz.

Smartphone Tycoon Premium v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Smartphone Tycoon Premium 1.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Smartphone Tycoon Premium 1.0.0 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.
Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar