Smartphone Tycoon v1.1.6 PARA HİLELİ MOD APK

Smartphone Tycoon v1.1.6 PARA HİLELİ APK, işletme ve teknik oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Roastery Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız teknoloji şirketinde telefonlar tasarlamak, üretmek ve satmaktır. Smartphone Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan phone x özelliğinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, finansal işlerinizde daha rahat olabilirsiniz. Telefonlarınızı oluştururken kullanacağınız işlemciler, ekran boyutu, cihaz yazılımı, kameraları ve dahası sizleri bekliyor. Smartphone Tycoon v1.1.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Smartphone Tycoon Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.


- Advertisement -

Smartphone Tycoon hoş geldiniz! Bu iş simülatörü size kendi akıllı telefon şirketi oluşturabilirsiniz. çok satan Sayı ve işinizi genişletmek ve yeni akıllı telefonları yeniden icat yeni teknolojiler keşfetmek. Bir pazar lideri ol ve dünya çapında hayranları olsun.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Smartphone Tycoon v1.1.6 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD

UYARI : oyuna giriş yaptığınızda Continue butonuna basın, yüksek miktarda para ile başlarsınız, yeni profil oluşturursanız hile olmaz.
Smartphone Tycoon v1.1.6 MOD APK İNDİR – 41MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Smartphone Tycoon KURULUMU

Smartphone Tycoon v1.1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Smartphone Tycoon 1.1.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda Continue butonuna basın, yüksek miktarda para ile başlarsınız, yeni profil oluşturursanız hile olmaz.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar