Sniper 3D Assassin Gun Shooter v2.23.11 MOD APK | Premium | PARA ve ELMAS HİLELİ

Sniper 3D v2.23.11 PARA HİLELİ APK, nişan alma, aksiyon ve görev üzerine kurulu oyunlar yapımcılığını Fun Games For Free stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde hedeflerinizi etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır.

Sniper 3D Assassin Gun Shooter MOD APK vip (premium) hileli, sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca avlayabilirsiniz. Farklı modellerde silahlar, tehlikeli hedefler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Sniper 3D v2.23.11 sürümünde yeni etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Sniper 3D Assassin: Ücretsiz Play Store’da 10.150.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Sniper 3D v2.23.11 MOD APK | PARA, ELMAS ve Premium HİLELİ DOWNLOAD

Sniper 3D v2.23.11 MOD APK – PARA, ELMAS ve Premium HİLELİ KURULUMUSniper 3D Assassin Gun Shooter v2.23.11 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sniper 3D Assassin Gun Shooter 2.23.11 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Sniper 3D Assassin Gun Shooter 2.23.11 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Sniper 3D Assassin Gun Shooter 2.23.11 premium hile apk : oyuna premium üye olarak başlarsınız.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar