Sniper 3D Assassin v2.16.20 MOD APK PARA ve PREMİUM HİLELİ

DOWNLOAD Sniper 3D Assassin v2.16.20 PARA HİLELİ APK

Aksiyon, FPS ve atıcılık oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Fun Games For Free firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Sniper 3D Assassin içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani

  • vip (premium) hileli
  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca avlayabilirsiniz. Zorlu hedefler, onlarca bölüm, özel silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Sniper 3D v2.16.20 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır.

Sniper 3D Assassin: Ücretsiz Play Store’da 9.200.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Sniper 3D Assassin v2.16.20 MOD APK DOWNLOAD

Sniper 3D Assassin v2.16.20 MOD APK KURULUMU

Sniper 3D Assassin v2.16.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sniper 3D Assassin 2.16.20 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Sniper 3D Assassin 2.16.20 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Sniper 3D Assassin 2.16.20 premium hile apk : oyuna premium üye olarak başlarsınız.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


1 COMMENT

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar