Sniper Strike Special Ops 3.806 APK MOD – MERMİ HİLELİ

DOWNLOAD Sniper Strike FPS 3D Shooting Game v3.806 MERMİ HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve nişan alma oyunları, yapımcılığını Mobile Gaming Studios Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan düşmanları etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Sniper Strike Special Ops MOD APK yani

  • sınırsız mermi hileli
  • birçok silahta seri şarjör değiştirme hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınızı mermi yağmuruna maruz bırakabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modlar, gerçek modellerde silahlar ve dahası sizleri bekliyor. 

Sniper Strike Special Ops v3.806 sürümünde yeni harita ve görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. 

TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Sniper Strike Special Ops Play Store’da 150.000’dem fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Sniper Strike Special Ops v3.806 APK MOD – MERMİ HİLELİ DOWNLOAD

Sniper Strike Special Ops v3.806 APK MOD – MERMİ HİLELİ KURULUMU

Sniper Strike Special Ops v3.806 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sniper Strike Special Ops 3.806 mermi hile apk : oyun içinde merminiz sınırsızdır, dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar