Sniper Strike Special Ops MOD APK v4.404 | MERMİ HİLELİ

DOWNLOAD Sniper Strike Special Ops v4.404 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve nişan alma oyunları, yapımcılığını Mobile Gaming stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedefleri etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır.

Sniper Strike Special Ops MOD APK yani sınırsız mermi hileli bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınızı mermi yağmuruna maruz bırakabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, farklı silahlar, zorlu çatışma alanları ve dahası sizleri bekliyor.

- Advertisement -

Sniper Strike Special Ops v4.404 sürümünde yeni görevler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. 

Sniper Strike Special Ops Play Store’da 235.000’dem fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Sniper Strike Special Ops MOD APK v4.404 | MERMİ HİLELİ DOWNLOAD


Sniper Strike Special Ops MOD APK v4.404 | MERMİ HİLELİ KURULUMUSniper Strike Special Ops v4.404 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sniper Strike Special Ops 4.404 mermi hile apk : oyun içinde merminiz sınırsızdır, istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar