Soccer Royale 2018 v1.0.2 PARA HİLELİ MOD APK

Soccer Royale 2018 v1.0.2 PARA HİLELİ APK, futbol ve strateji oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Genera Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan başarılı oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcular ile bulunduğunuz arena, stadyum içinde rakip takım ile mücadele etmek ve golleri atmaktır. Soccer Royale 2018 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna çıkarabilir, dilediğiniz kadar sandık açıp, özel futbolculara sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, zorlu rakipler, özel yeteneklere sahip oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Soccer Royale 2018 v1.0.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Soccer Royale 2018 Play Store’da henüz ülkemiz için sunulmamıştır.


- Advertisement -

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Soccer Royale 2018 v1.0.2 PARA HİLELİ MOD APK DOWNLOAD




Soccer Royale 2018 v1.0.2 MOD APK İNDİR – 91MB

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı





Soccer Royale 2018 KURULUMU

Soccer Royale 2018 v1.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soccer Royale 2018 1.0.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Soccer Royale 2018 1.0.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar