Sonic Dash 3.8.5.Go Para Hileli MOD APK

Sonic Dash 3.8.5.Go Para Hileli MOD APK, indir, hızlı bir kirpi ile delicesine koşacağınız macera oyunudur. Bilgisayar ortamında kökü çok eksi yıllara dayanan Sonic oyununu eğer şuan bir ergen değilseniz mutlaka biliyorsunuzdur yegenlerim. Muhteşem bir karakter olarak yaratılan Sonic mobil oyunlarda da yerini aldı. Sonic Dash oyununda harika bir maceranın içine atılıyorsunuz tabii yine alıştığınız Sonic yeteneklerine fazlasıyla sahipsiniz. Mobil ortamda sık gördüğümüz koşu konseptinde geliştirilen Sonic Dash size bu amaçta beklenilenden daha iyisini sunuyor. Oyunda kaydırma yaparak engellerden kaçmalı ve aynı zamanda hızla dönerek karşınıza çıkan yaratıkları da öldürmelisiniz.

Gerek grafikleri, gerekse de ses efektleri ile sizi akıllı telefonun başına hapsedeceğine eminim. Belirli bir süre sınırlaması ile kullanabileceğiniz turbo modu ile Sonic’in çok daha hızlı bir şekilde yol almasını sağlayabilirsiniz. Diğer koşu oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da görevlere sahipsiniz, altınlar sayesinde görevleri atlayabiliyorsunuz. Bölüm sonunda karşınıza çıkan canavarın bile ayrı bir heyecan verdiği Sonic Dash’de diğer karakterler ile de oynayabiliyorsunuz. Altın hileli modunu verdiğimden bir çok zorluğun üstesinden gelebileceksiniz, sizde hemen indirin ve bu macerada yerinizi alın!

- Advertisement -


OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Sonic Dash 3.8.5.Go Para Hileli MOD APK DOWNLOAD
Sonic Dash 3.8.5.Go Hileli Mod Apk indir – (80.1 MB)

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar