Soul Knight v1.8.2 PARA HİLELİ MOD APK – MEGA HİLELİ

Soul Knight v1.8.2 PARA HİLELİ APK, piksel ve mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ChillyRoom firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan düşmanları yok etmek ve olabildiğince ilerlemektir. Soul Knight içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanlara sahip olabilir, düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, özel yeteneklere sahip kahramanlar, onlarca silah, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Soul Knight v1.8.2 sürümünde yeni kahramanlar, karakter sınıfları, silahlar, düşmanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Soul Knight Play Store’da 255.000’den fazla indirilmiştir.

- Advertisement -

“Silah ve kılıç bir süre içinde, dünyanın dengesini korur büyülü taş yüksek teknoloji uzaylılar tarafından çalınması. Dünya ince bir iş parçacığı üzerinde asılı. Her şey büyülü taş alınırken bağlıdır …”

Biz dürüst hepsini uyduruyor devam edemez. Sadece bazı yabancı kölelerinin ateş edelim!

Bu, her zaman bilinçaltında istedim oyunu. , Zindan keşfedin çılgın silahları toplamak, mermi atlatmak ve tüm shoot’em! Son derece kolay ve sezgisel kontrolü; haydut benzeri unsurlarla karışık süper pürüzsüz ve keyifli oyun. Şu ana kadar cep mağaza bulacaksınız iyi shooter oyunu.

Özellikler:
* Benzersiz yeteneği ile eşsiz kahramanlar.
* 170 + silah keşfetmek için bekleyen.
Rastgele yaratılmış zindan dünya, yeni bir deneyim her zaman.
* Aslında önemli NPC! Bunlar yan mücadele edecek!
* Süper sezgisel kontrolü için otomatik amacı mekanizması.
Oyunda öğrenecek * Daha birçok özellik.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Soul Knight v1.8.2 PARA HİLELİ MOD APK – MEGA HİLELİ DOWNLOAD
Soul Knight v1.8.2 MOD APK İNDİR – 50MB

Yedek Link UploadBoy

Yedek Link Google Drive

Yedek Link Yandex Disk

Google Play Bağlantısı

Soul Knight KURULUMU

Soul Knight v1.8.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soul Knight 1.8.2 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Soul Knight 1.8.2 karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterler kullanıma açıktır.


İNDİRMELER HAKKINDA

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar