Soul Knight v2.0.1 APK MOD – PARA HİLELİ ve KİLİTLER AÇIK

DOWNLOAD Soul Knight v2.0.1 PARA HİLELİ APK

mini zindan ve piksel türündeki oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ChillyRoom firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ve evcil hayvanınız ile bulunduğunuz bölüm içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. 

- Advertisement -

Soul Knight MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterlerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanlara sahip olabilir, düşmanlarınızı kolayca yok edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, özel yeteneklere sahip kahramanlar, onlarca silah ve dahası sizleri bekliyor. 

Soul Knight v2.0.1 sürümünde karakterler için yeni tasarımlar, silahlar, etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Soul Knight Play Store’da 455.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Soul Knight v2.0.1 APK MOD – PARA HİLELİ ve KİLİRLER AÇIK DOWNLOAD

Soul Knight v2.0.1 APK MOD – PARA HİLELİ ve KİLİRLER AÇIK KURULUMU

Soul Knight v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Soul Knight 2.0.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Soul Knight 2.0. karakter hile apk : oyun içindeki tüm karakterler kullanıma açıktır.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar