Space Marshals v1.2.8 APK MOD – MERMİ HİLELİ

DOWNLOAD Space Marshals v1.2.8 MERMİ HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve bilimkurgu oyunları, yapımcılığını ünlü Pixelbite firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz karakter ile bulunduğunuz uzay üslerinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve kurtulmaya çalışmaktır. 

- Advertisement -

Space Marshals MOD APK yani

  • sınırsız mermi hileli

olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilir, aralıksız ateş edip görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı silahlar, dostlarınız ve dahası sizleri bekliyor. 

Space Marshals v1.2.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 

Space Marshals Play Store’da 12.22TL’dir, 10.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Space Marshals v1.2.8 APK MOD – MERMİ HİLELİ DOWNLOAD


Hileli APK – Mod APK


Hilesiz APK – Full APK

Space Marshals v1.2.8 APK MOD – MERMİ HİLELİ KURULUMU

Space Marshals v1.2.8 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.pixelbite.sg” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Space Marshals v1.2.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Marshals 1.2.8 hile apk : oyun içinde merminiz sınırsızdır, ilk şarjör değiştirmenizin ardından aralıksız ateş edebilirsiniz.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar