Space Pioneer v1.7.0 APK MOD – PARA HİLELİ

DOWNLOAD Space Pioneer v1.7.0 PARA HİLELİ APK

aksiyon, FPS ve görev üzerine kurulu oyunlar, yapımcılığını ünlü Vivid Games S.A. firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz savaş alanında karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve galip gelmeye çalışmatır. 

- Advertisement -

Space Pioneer MOD APK yani

  • sınırsız para hileli
  • sınırsız elmas hileli

olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz kadar kasa açabilir, özel silah, yetenek ve eşyalara sahip olabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlar, güçlü bölüm sonu patronları, farklı silahlar-eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. 

Space Pioneer v1.7.0 yeni bölgeler, ekipmanlar sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Space Pioneer Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


Space Pioneer v1.7.0 APK MOD – PARA HİLELİ DOWNLOAD

Space Pioneer v1.7.0 APK MOD – PARA HİLELİ KURULUMU

Space Pioneer v1.7.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Space Pioneer 1.7.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Space Pioneer 1.7.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar