Special Combat Ops v1.1.5 PARA HİLELİ APK MOD

DOWNLOAD Special Combat Ops v1.1.5 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve nişan alma türündeki oyunlar, yapımcılığını WUBINGStudio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. 

Special Combat Ops içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları ve ekipmanları satın alabilirsiniz. Onlarca görev, zorlu hedefler, bitmek bilmeyen düşman akınları ve dahası sizleri bekliyor. 

- Advertisement -

Special Combat Ops v1.1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir.

Special Combat Ops- Counter Attack Shooting Game Play Store’da 15.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Special Combat Ops v1.1.5 MOD APK – PARA HİLELİ  DOWNLOAD
Special Combat Ops v1.1.5 MOD APK KURULUMU

Special Combat Ops v1.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Special Combat Ops 1.1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Special Combat Ops 1.1.5 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-SLYMANN.COM.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bizi Takip Edin

Diğer Oyun Ve Uygulamalar